Hızlı Ganimet Kasma Stratejisi

Clash of Clans gibi rekabetin bol olduğu bir oyunda tüm oyuncuların istediği hızlı ganimet kazanmak olacaktır.Oyunda üst seviyelere gelebilmek için büyük çaba sarfetmeniz gerekmektedir.Hızlı yükselmek, inşaatçıları boş bırakmamak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

Öncelikle yapacağımız şey eğer kupamız yüksekse kupamızı düşürmek olacaktır.2000-3000 kupa aralığında eğer sürekli online değilseniz ganimet bulamayıp aksine ganimet kaybedip lig düşersiniz.1600 ve altı kupa aralığında ölü köy dediğimiz bütün ganimetlerinin toplayıcılarda olan köyler var. Bizim saldıracağımız köyler kesinlikle ölü köyler.Çünkü çoğu ölü köyün toplayıcıları dolu olmakla beraber toplayıcıları duvarların dışında oluyor.Bu da bize hem zamandan hem altından hem de askerden kâr ettirmiş oluyor.

Ölü köyler için saldırıya çıkacağımız zaman asker tercihimiz kesinlikle barbar-okçu ikilisinden olmalıdır.Bu şekilde eğer köyünüzde 4 kışlanız varsa 20 dakika civarında askerleriniz hazır olacaktır.Kışlalardan ikisine barbar diğer ikisinede okçu basarak dengeyi sağlarız.Askerlerim daha da hızlı hazır olsun ve kara iksirim bol diyorsanız barbar-okçu ikilisinin yanına dalkavuk’ta ekleyebilirsiniz.

Bu şekilde devam ederek kısa süre içinde yükseleceğinizin ve inşaatçılarınızın hiç boş kalmayacağının garantisini verebilirim.

Bir Cevap Yazın