Clash Of Clans


Son zamanların popüler oyunu ve çığ gibi büyeyen bir macera! Tüm Dünya’yı etkisi altına alan ve milyonlarca insanı kendisine bağımlı yapan oyun: ”Clash Of Clans”. Diğer adıyla CoC! Size bugün Clash Of Clans oyunu hakkında detaylı olarak bir kaç bilgi vermeye çalışacağız. İşte sizlere CoC hakkında tüm bilgiler!

1623755_749048665119459_1802608678_n_zpsp0prhmnu

Clash Of Clans adlı oyun bir macera, aksiyon daha doğrusu simülasyon oyunu. Bu oyun içerisinde yer alan binalar, görevler, askerler ve diğer türlü yardımcı malzemelerle karşı takıma savaş açıyorsunuz. Her oyunda olduğu gibi bu oyun içerisinde de nakitle yani gerçek para ile satın alınan bazı malzemeler bulunuyor. Bu malzemeler sayesinde oyunu daha keyifli hale  getirebilir ve kendinizi güçlendirerek yenilmez bir kahraman haline dönüşebilirsiniz. Oyun içerisinde size ilk seviye bir köy veriliyor ve bu köyü diğer düşmanlara karşı korumanız aynı zamanda büyütmeniz isteniyor. Eğer sırasıyla tüm görevleri ve diğer uygulamaları yerine getirirseniz köyünüzü hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Clash Of Clans yani CoC oyunu içerisinde sohbet, mesajlaşma ve klanlar bulunuyor. Klanınız sayesinde klan içerisinde bulunan diğer arkadaşlarınızdan yardım alabilir, bu yardımlar sayesinde düşmanlarınıza karşı daha etkili bir şekilde savaşabilirsiniz. Clash Of Clans oyununu indirmek için akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. CoC oyunu hem android içerisinde hemde iOS işletim sistemine sahip telefonların uygulama mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

6 Responses to Clash Of Clans

 1. efe dedi ki:

  çok güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum

 2. serhat dedi ki:

  oynamak ıstıyorum

 3. resul dedi ki:

  salam bayraminiz mubarek

 4. halil dedi ki:

  napıyorsun

 5. nurullah cavus dedi ki:

  dıyor kı

Bir Cevap Yazın