Clash Of Clans PC


Clash Of Clans sitesi olarak sizlere bugün farklı bir konuyu daha açıklayacağız. Bilindiği üzere Clash Of Clans adlı Supercell adlı geliştiricinin oyunu tüm Dünya üzerinde popülerlik sahibi olan bir çok insanın bağımlısı olduğu oyunlardan bir tanesi. Bu kadar popülerliğe ulaşmışken bu oyun sadece mobil platformda mı oynanıyor? derseniz gelin sizlere bunun cevabını hızlı ve detaylı bir şekilde verelim.

  • Clash Of Clans ilk başta mobil platform için çıkartılmış yani akıllı telefonlar için çıkartılmış oyunlardan bir tanesi. Bir çok oyun bu oyunu mobil akıllı telefonlar üzerinden oynuyorken kimi insan bu oyunu tablet ve diğer platformlarda üzerinde de oynuyor. Eğer bilgisayarınız Windows işletim sistemine sahip ise rahatlıkla Clash Of Clans adlı oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Windows’un uygulama mağazasına giriyorsunuz ve Clash Of Clans adlı oyunu indiriyorsunuz daha sonrasında indirdiğiniz oyuna geçerli olan ve eski kullandığınız CoC bilgilerinizle giriş yaparak oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Diğer işletim sistemleri içinse şuanda herhangi bir bilinen oynanabilecek platform bulunmuyor.

Evet, yukarıda dediğimiz şekilde ayarlarınızı yapabilirseniz Clash Of Clans‘ı sizde bilgisayarınızdan yani PC‘nizden oynayabilirsiniz. Aslında CoC sadece mobil platform için uygulanmış fakat daha sonrasında geliştirilerek bu oyun bilgisayar ve tablete de sunulmuştur fakat şuanda Apple’ın bilgisayarları için PC üzerinden oynayabileceğiniz herhangi yardımcı bir araç bulunmuyor. Bundan dolayı şuanda sadece Windows tabanlı bilgisayarlarda bu oyunu oynayabilirsiniz.

4 Responses to Clash Of Clans PC

  1. sakir dedi ki:

    cok guzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

  2. rojkan dedi ki:

    çok güzel

  3. XAÇORTLİBARO dedi ki:

    CLASH OF CLANS ÇOK GÜZEL

Bir Cevap Yazın