Clash Of Clans Oyna

images


Her zaman olduğu gibi sitemizde yeni bir clash of clans konusu daha yayınlıyoruz. Her geçen gün sizleri clash of clans oyunu hakkında bilgilendiriyorken bugün farklı bir bakış açısıyla sizlere clash of clans oyunu hakkında farklı bilgiler vermeye çalışacağız. İşte sizlere; ”Clash of clans oyna” adlı başlığımızın içeriği.

Clash Of Clans adlı oyunun bugün farklı bir konusunda daha sizlerle buluştuk. Yukarıda dediğimiz gibi bu oyunlar hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Konuyu daha fazla uzatmayalım ve size başlığın içerisini açalım.

Clans Of Clans Nedir?

 • Clash of clans bir tür simülasyon, savaş, aksiyon  ve macera oyunudur yani bir çok dalda ödüllendirebilecek oyunlardan bir tanesi. Oyunu indirirsiniz ve oyunu açtığınız zaman size çelimsiz bir köy verilir. Bu köyü korumanız, büyütmeniz yani geliştirmeniz istenir yoksa köyünüz yabancı düşmanlar tarafından ve oyun içerisinde bulunan NPC’ler tarafından yıkılır ve talan edilir. Bunun haricinde oyunda size verilen askerler, binalar, surlar vardır. Bunları kullanarak köyünüzü büyütmek, adınızı duyurmanız gerekiyor.

Peki bu nasıl indirilir?

 • Clash of clans adlı oyun genellikle mobil platform üzerinden oynanmaktadır. Bu oyun içerisinde yer alan bazı görevler ve diğer türlü uygulamalar sayesinde köyünüzü geliştiriyorsunuz. Clash of clans adlı oyunu indirmek için telefonunuzun uygulama mağazasına giriyorsunuz clash of clans yazıp indirmeye başlıyorsunuz. Daha sonrasında kayıt olarak oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

8 Responses to Clash Of Clans Oyna

 1. kerem diyor ki:

  cok güzel oyun

 2. ardaoynuyor diyor ki:

  lütfen oynayım

 3. meylis diyor ki:

  oyunla ilgileniyorum

 4. kara ejder diyor ki:

  oyun çokkkkkkk güzel tablette kötü
  benceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 5. mehmet diyor ki:

  çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook ğüzel bence

 6. mehmetkaan diyor ki:

  oyun mütiş öneririm hele ki bigesaayada

 7. ghjhj diyor ki:

  play

 8. bedircan diyor ki:

  nasıl oyuna başlıcaz biraz yardım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir