Clash Of Clans İndir


Evet, yeni bir Clash Of Clans konusuyla daha karşınıza çıkıyoruz. Popülerliği ulaşmış ve bir çok insanı kendisine bağımlı yapmış olan oyunumuzun bugün nasıl indirileceği konusunda bilgiler paylaşmaya çalışacağız. İşte sizlere; ”Clash Of Clans indir” adlı yazımız…

clash-of-clans-logo

Diğer konularımızda da söylediğimiz gibi Clash Of Clans adlı oyun tüm Dünya üzerinde oynanan ve gerçekten büyük bir kitleye sahip olan bir oyun. Küçüklü büyüklü herkesin oynadığı bu oyunu halen nasıl indireceğinizi bilmiyormusunuz? Clash of Clans‘ı bize kalsa en iyi akıllı telefonlarınızda oynarsınız. Tablet ve diğer platformlar üzerinde oynanması biraz daha zorlaştığı için akıllı telefonların ekranı bu oyun için gayet optimizasyonlu ve gayet kolay bir şekilde oynanabiliyor.

Clash Of Clans‘ı indirebilmeniz için öncelikle akıllı bir telefona ihtiyacınız var. Akıllı telefonlarınız sayesinde CoC adlı oyunu indirip hemen köyünüzü level atlatmaya yani geliştirmeye başlayabilirsiniz. Eğer andorid işletim sistemine sahip olan bir akıllı telefon kullanıyorsanız Google Play Store yani uygulama mağazasının arama butonu kısmına ”Clash Of Clans” yazmanız yeterli olacaktır. Eğer iOS işletimli bir telefona sahipseniz direk App Store’a giriyorsunuz ve yine aynı şekilde arama yaparak Clash Of Clans adlı oyunu indirmeye başlıyorsunuz. Daha sonrasında size oyun içerisinde verilen talimatlarla kendi köyünüzü yükseltmeye başlıyorsunuz. Köyünüz ilerledikçe düşmanlarınıza karşı daha iyi bir şekilde savunma haline geçiyorsunuz.

18 Responses to Clash Of Clans İndir

 1. samet dedi ki:

  cok güzel oyun

 2. boran dedi ki:

  BENDE BU OYUNU OYNAYA BİLİRMİYİM

 3. efe dedi ki:

  antapli clash of clansı sevdi

 4. alper dedi ki:

  oyun süper cok sevdim

 5. alper dedi ki:

  oyun süper abi

 6. alper dedi ki:

  ben çok sevdim lan

 7. fırtına dedi ki:

  çok iyi bir oyun

 8. ramal75 dedi ki:

  aslan

 9. UMUTCAN dedi ki:

  BEN KILAŞOFKILAŞOYNAMAKİSTİYORUMAMAOYUYAMİYORUM

 10. burak dedi ki:

  yuleyemedim

 11. gökhan çamurcu dedi ki:

  çok güzel oyun

 12. gökhan çamurcu dedi ki:

  harika bir oyun düşünmüşler

 13. eren dedi ki:

  çok güzel ve eyleceli bir oyun

 14. çok güzel bir oyun

 15. musa dedi ki:

  açıl

  ıyomu diye bakayım

 16. ibrahim dedi ki:

  ben clash of clans oyunu oynamak istiyom. abi kabul et

Bir Cevap Yazın