Clash Of Clans Hileleri

Clash of clans’ın yeni bir konusuyla daha karşınıza çıkıyoruz ve bu sefer sizlere yeni bir konu içerisinde hile tanıtımı yapmayı planlıyoruz. Bu sefer sizlere farklı bir şekilde hile tanıtımı yapacağız ve aynı zamanda hilelerin kullanımı hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. İşte sizlere; ”Clash Of Clans hileleri” adlı konumuz..

Clash Of Clans Hileleri

Daha öncesinde de aslında sizlere bahsettik. Supercell’in tüm oyunlarında hiç bir hile bulamazsınız fakat arada gözden kaçan bazı buglar olabiliyor. Bu buglar sayesinde küçük çaplı hileler yapabiliyorsunuz fakat öyle büyük bir hile olmadığı için pek fazla kişi tarafından bilinmiyor. Mesela en son oyun içerisinde şu bug vardı; ”Bir klana kayıt oluyorsunuz. Klan arkadaşınız askeriniz bittiği zaman size ücretsiz bir şekilde asker gönderebiliyordu.” Fakat bu da en son kaldırılmış olması lazım yani Supercell kesinlikle hiç bir oyununda hile istemiyor ve bunların önüne geçmek istiyor. Eğer oyunda bir hile keşfederseniz kesinlikle bunu kimseyle paylaşmayın. Birden hile Supercell’in eline geçebilir ve deaktif hale getirilebilir.

Clash of clans’ın hileleri hakkında bilgi alabilmek için sitemizde yer alan diğer konulara göz atabilrisiniz. Eğer taktik bilgisi istiyorsanız yine aynı şekidle sitemizde yer alan konular sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.  Clash of clans’a dair tüm bilgiler ve taktikler sadece bizim internet sitemizde yer alıyor.

 

Bir Cevap Yazın