Clash Of Clans Hile Apk

Clash Of  Clans adlı oyunu bilmeyeniniz yoktur heralde? Zira bizim internet sitemize de bu oyun hakkında araştırma yaptığınız için geldiğiniz belli. Dünya üzerinde büyük bir nam salmış olan ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan oyunlardan bir tanesi olan Clash Of Clans‘ın bugün farklı bir konusunu sizlere tanıtacağız. Bildiğiniz üzere her oyunun bir hilesi oluyor ama oyun geliştiricileri bunu farkettikten sonra anında o hile için çalışmalara başlıyorlar. Clash Of Clans‘ın yapımcısı ve geliştiricisi olan Supercell’de aynı şekilde nerede bir hile varsa direk o hileyi kapatmaklı uğraşıyor ki başarılı da oluyorlar.

maxresdefault

Clash Of  Clans‘ın şuanda bilinen haliyle bir hilesi bulunmuyor. Sadece belli başlı görevleri buga sokarak bu buglar sayesinde kendinize daha fazla asker alıyorsunuz veya eğer bir klana kayıtlıysanız arkadaşınızdan yardım isteyerek ve bug sayesinde askeriniz bittiği zaman ücretsiz bir şekilde sahip oluyorsunuz. Bunların haricinde Cheat Engine veya diğer 3. parti yazılım programları ile yapılabilecek hiç bir hile bulunmuyor. Hilenin güncel takipi için bizim internet sitemizi takip edebilir veya Google gibi arama motorları üzerinde bu konu hakkında detaylı olarak araştırma yapabilirsiniz.

  • Ayrıca yukarıda dediğimiz gibi belli başlı buglar sayesinde bazı hileler yapılabiliyor fakat bu hilelerde oyuna pek fazla zarar vermediği için hiç bir kötü yönü bulunmuyor. Bunların haricinde de zaten kullanabileceğiniz pek fazla bir uygulama bulunmuyor ve yardımcı üyeler bulunmuyor.

2 Responses to Clash Of Clans Hile Apk

  1. eren gms 54 dedi ki:

    en güzeloyunbu

Bir Cevap Yazın