Clash Of Clans Apk


Bugün sizlere Clash Of Clans‘ın yeni bir konusunu daha tanıtacağız. Bilindiği üzere ve her zaman dediğimiz gibi Clash Of Clans yani CoC adlı oyunumuz tüm Dünya üzerinde oynanan, büyük bir kitleye sahip olan bir oyun. Her türlü platform üzerinde rahatlıkla oynanabilen oyunlardan bir tanesi olan Clash Of Clans adlı oyunumuz için bugün sizlere APK versiyonu nasıl indirilir? Ne yapılması gerekir? Bu başlıklar altında taze taze detaylı olarak bilgi sunacağız.

maxresdefault

Clash Of Clans Apk

Clash Of Clans‘ın tüm Dünya üzerinde oynanmasının ve bu denli popüer olmasının tek bir nedeni var. CoC’un daha öncesinde kategorisinde hiç kendisine benzer bir oyun yoktu ve CoC simülasyon tarzı bir oyun olduğu için bu denli tutuldu. Bir anda popülerlik seviyesine ulaşan ve bir çok insanı kendisine bağımlı yapan bu oyunu her türlü platform üzerinde rahatlıkla oynayabiliyorsunuz fakat bilinen sadece tek bir platform var. O da akıllı telefonlar.

Akıllı telefonlardan oynanması daha kolay bir oyun olan CoC‘u indirmek için akıllı telefonunuzun uygulama mağazasına giriyorsunuz. Daha sonra Clash Of Clans indir diyerek veya direk CoC yazarak indir butonuna bastığınız anda oyunu hemen indirmeye başlıyorsunuz. Daha sonra indirdiğiniz CoC’u açarak kendi köyünüzü geliştirmeye başlıyorsunuz. Clash Of Clans hem iOS işletimli akıllı telefonlarda oynanabilir hemde android işletim sistemine sahip olan yeni nesil telefonlarda oynananabilir.

One Response to Clash Of Clans Apk

  1. script indir dedi ki:

    Güzel bir paylaşım teşekkürler admin 🙂

Bir Cevap Yazın